AKTUÁLNÍ INFO

Otvírací doba

Pondělí  -  Čtvrtek

9:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00

Pátek  9:00 - 12:00

Sobota, Neděle a Svátek

ZAVŘENO

NOVINKY

Terminál pro platební karty

2.10.2019

Zřízení terminálu pro platby platební kartou.

Nová adresa provozovny

1.9.2019

Výškovická 122

Ostrava Zábřeh

1. patro Hotelový dům DMH 

naproti kinu Luna

Změna otvírací doby

21.1.2019

V pátek máme otevřeno jen 

       9:00 - 12:00Víte, že . . .

. . . u nás za zjištění předběžné ceny za opravu nezaplatíte ani korunu.                 Jakmile k nám zařízení doručíte tak v průběhu 1-2 týdnů                              (omlouváme se, ale tato doba je závislá na počtu zakázek které jsou              před Vámi) Vám sdělíme předběžnou cenu za opravu a v případě, že              nám nedáte souhlas abychom pokračovali v opravě tak si odnášíte                  zařízení bez placení zpět.

. . . u nás záruka 6 měsíců na opravu není konečný termín a že když se vám           závada do 12 ti měsíců od opravy opět projeví (nejsou poškozené                   plomby) tak vám provedeme novou opravu jen za symbolických 500,- Kč.

. . . zahříváním integrovaného obvodu do vyšších teplot(nedostatečné                   chlazení) dochází k rozdílnému roztahování materiálu(měděná                       ploška čipu a cín kterým je IO připájen k základní desce) a může dojít           až k poškození spoje a tedy znefunkčnění základní desky. Proto je dobré         minimálně 1x za rok nechat vyčistit chlazení procesoru s výměnou                 teplo vodivé pasty (cenově do 500,- Kč bez DPH). Používat notebook se           zaneseným chlazením je stejné jako jízda autem bez vody v chladiči.

. . . pokud jste koncový zákazník tak je možné účtovat Vám cenu za práci při         provedené opravě bez navýšení o DPH.

. . . po výměně mechanického pevného disku (HDD) za SSD disk (bez                     mechanických prvků) dojde k celkovému zrychlení počítače a to až               několikanásobně.

. . . po polití notebooku je zapotřebí zařízení ihned vypnout, vyjmout                   baterii(pokud to je uživatelsky možné), odpojit od sítě(jak el. tak LAN)         a v co nejkratší době navštívit odborný servis kde posoudí jak dalece             polití poškodilo počítač. V případě že tuto zásadu dodržíte tak okamžité         vyčištění a kontrola notebooku vyjde na max. 500,- Kč, ale jestliže                 budete zkoušet, i třeba po zdánlivém vysušení, počítač opět zapnout             tak následná cena za opravu(pokud bude vůbec možná)  se může                   vyšplhat až na několik tisíc.

. . . konec podpory Windows 7 není konec Vašeho počítače.  V případě, že             si nevíte rady do kdy Vám bude Windows sedmička fungovat tak se nás           zeptejte zde. Přeinstalace Windows na vyšší verzi se základním                     kancelářským balíčkem programů vyjde u nás na 1000,- Kč bez DPH.

. . . si můžete jednoduše a rychle ověřit zda jsme opravdový servis s                     dlouholetou tradicí a to zadáním našeho IČ: 63732912 zde.

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | výměna odkazů

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.