AKTUÁLNÍ INFO

Dne 19.5.2022 bude

13:00 - 15:00 ZAVŘENO 


26.5. - 2.6.2022

ZAVŘENO


Otevírací doba provozovny

 Úterý, Středa, Čtvrtek

9:00 - 12:00  a  13:00 - 17:00


Pondělí a Pátek

jen po tel. domluvě

na 776 612 532 


 Sobota, Neděle a Svátek

ZAVŘENO

NOVINKY

Stěhování provozovny

27.11.2020

Vzhledem k neutěšené situace v budově Hotelového domu DMH a s ní spojený nevzhledný stav celé budovy jsme se rozhodli přestěhovat do nových prostorů stavební společnosti Therm na ulici Pavlovova 44 v Ostravě Zábřehu.

Změna pracovní doby

13.10.2020

Z důvodu větší zakázky váženého
klienta bude každé pondělí a
pátek provozovna uzavřena.
Příjem nebo výdej oprav
bude možný jen po
telefonické domluvě předem.

Přidání nových informací do záložky Víte, že . . .

4.3.2020

Levná oprava

Antivir ve Win8 a Win10Víte, že . . .

. . . u nás za zjištění předběžné ceny za opravu nezaplatíte ani korunu.                 Jakmile k nám zařízení doručíte tak v průběhu 1 týdne                                  (omlouváme se, ale tato doba je závislá na počtu zakázek které jsou              před Vámi) Vám sdělíme předběžnou cenu za opravu a v případě, že              nám nedáte souhlas abychom pokračovali v opravě tak si odnášíte                  zařízení bez placení zpět.

. . . u nás záruka 6 měsíců na opravu není konečný termín a že když se vám         závada do 12 ti měsíců od opravy opět projeví (nejsou poškozené                   plomby) tak vám provedeme novou opravu jen za symbolických 500,- Kč.

. . . zahříváním integrovaného obvodu do vyšších teplot(nedostatečné                   chlazení) dochází k rozdílnému roztahování materiálu(měděná                       ploška čipu a cín kterým je čip připájen k základní desce) a může dojít           až k poškození spoje a tedy znefunkčnění základní desky. Proto je dobré         minimálně 1x za rok nechat vyčistit chlazení procesoru s výměnou               teplo vodivé pasty (cenově do 500,- Kč bez DPH). Používat notebook se           zaneseným chlazením je stejné jako jízda autem bez vody v chladiči.

. . . pokud jste koncový zákazník tak je možné účtovat Vám cenu za práci           při provedené opravě bez navýšení o DPH.

. . . po výměně mechanického pevného disku (HDD) za SSD disk (bez                     mechanických prvků) dojde k celkovému zrychlení počítače a to až               několikanásobně.

. . . po polití notebooku je zapotřebí zařízení ihned vypnout, vyjmout                 baterii(pokud to je uživatelsky možné), odpojit od sítě(jak el. tak LAN)         a v co nejkratší době navštívit odborný servis kde posoudí jak dalece             polití poškodilo počítač. V případě že tuto zásadu dodržíte tak okamžité         vyčištění a kontrola notebooku vyjde na max. 500,- Kč, ale jestliže                 budete zkoušet, i třeba po zdánlivém vysušení, počítač opět zapnout             tak následná cena za opravu(pokud bude vůbec možná)  se může                   vyšplhat až na několik tisíc.

. . . konec podpory Windows 7 není konec Vašeho počítače.  V případě, že           si nevíte rady do kdy Vám bude Windows sedmička fungovat tak se nás           zeptejte zde. Přeinstalace Windows na vyšší verzi se základním                     kancelářským balíčkem programů vyjde u nás na 1000,- Kč bez DPH.

. . . si můžete jednoduše a rychle ověřit zda jsme opravdový servis s                     dlouholetou tradicí a to zadáním našeho IČ: 63732912 zde.

. . . se vždy snažíme jít tou nejlevnější a nejrychlejší cestou k úspěšné               opravě jako například při opravě kloubů LCD panelu. Levnější a rychlejší         varianta je oprava (zalepní a sešroubování) původního kloubu                        (500,- bez DPH/ks, okamžitě) než výměna celého spodního dilu                     notebooku (od 2000,- Kč bez DPH, 2-3 týdny dodání ND).

. . . operační systémy Windows 8 a 10 mají již v sobě nainstalovaný                    antivirový program Windows Defender a tedy není zapotřebí žádná další        ochrana před viry a jiným nebezpečím na internetu.

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.